Jesteś tutaj: IUMW Strona główna O IUMW Kursy e-learningowe IUMW Kurs „Jak wychować zdrowe emocjonalnie i radosne dziecko”

Kurs „Jak wychować zdrowe emocjonalnie i radosne dziecko”

tl_files/aktualnosci/1.png
Wszyscy znamy osoby zrównoważone, otwarte i optymistyczne, które dobrze radzą sobie w życiu i są lubiane. Znamy też ludzi emocjonalnie niestabilnych, nieufnych i pesymistycznych, którzy sieją wokół zamęt i na których trudno polegać.

Nasze cechy kształtują się w domu.

Każdy rodzic chce, by jego dziecko wyrosło na emocjonalnie zdrowego, mądrego i szczęśliwego człowieka, który wnosi pożyteczny wkład w życie rodzinne i społeczne, który jest ceniony i lubiany.

Ale nie jest to – i nie powinno być – dziełem przypadku!

 Co zatem możemy zrobić, aby nasze dziecko miało RADOSNY MÓZG i siłę emocjonalną, która pomoże mu w osiąganiu życiowych celów, budowaniu dobrych relacji, przezwyciężaniu stresów i niepowodzeń?  

Na kursie dowiesz się m.in.:

Jak budować fundamentalne poczucie bezpieczeństwa dziecka?

Jakie są długofalowe skutki zaburzeń więzi?

Dlaczego dzieci zachowują się źle i co możemy z tym zrobić?

Jak w skuteczny i prosty sposób zaspokajać potrzeby emocjonalne dziecka?

Jak wspierać jego poczucie własnej wartości?

Jak radzić sobie ze złością własną i dziecka?

Jak sprawić, by dziecko mogło w pełni korzystać z potencjału swego mózgu?

 

Zdrowie emocjonalne – psychiczne, umysłowe i moralne – oraz zbudowana na nim inteligencja emocjonalna decydują o życiowym sukcesie człowieka. Zapoznając się z zalecanymi na kursie materiałami, wymieniając się na forum kursu wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi Kursantami i Moderatorami, a także korzystając w ramach kursu z możliwości otrzymania porady on-line od psychologa i od specjalistów z Fundacji, zdobędziesz wiedzę i umiejętności do lepszego budowania zasobów wewnętrznych swojego dziecka, które będą mu służyć przez całe życie.


Ostateczny termin rozpoczęcia kursu
:
Czas trwania: 6 tygodni:
Koszt kursu:

Kod kursu:

Biuletyn IUMW